Elektrododávkou až ku vám domov

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Dopyt po tovare neustále rastie. Zákazníci majú hlad po kvalitnom nábytku a my si prajeme nasýtiť ich. Nejde ale iba o vybavenie domácnosti, chceme chrániť aj životné prostredie. 

Elektrododávkou až ku vám domov

Dopyt po tovare neustále rastie. Zákazníci majú hlad po kvalitnom nábytku a my si prajeme nasýtiť ich. Nejde ale iba o vybavenie domácnosti, chceme chrániť aj životné prostredie. Prianím společnosti Expedo je, aby z tejto vzájomnej spolupráce zákazníci získali nielen spokojné bývanie, ale lepší vzduch doma i vonku.

Tým najjednoduchším spôsobom, ako minimalizovať vypúšťanie škodlivých látok do ovzdušia a zachovať frekvenciu rozvozu tovaru do domácností, je vybudovanie elektrostanice a zakúpenie elektrickej dodávky. Náš návrh bol s nadšením prijatý Európskou úniou, ktorá ju podporila dotovanou čiastkou z európskych fondov na ochranu životného prostredia.

V súčastnej dobe máme objednaných päť vozov typu VolksWagen eCrafter,pýšiace sa veľkým nákladovým priestorom, do ktorého sa vojde až 1,7 ton tovaru. Jedno nabitie batérie netrvá dlhšie než hodinu. Táto informácia urobí radosť predovšetkým zákazníkom z Bratislavy a okolia, kam budeme elektrododávkou tovar od marca 2019 doručovať.


Nechceme v ochrane životného prostredia ostať sami. Rozhodli sme sa, že vybudovaním našej prvej elektrostanice otvoríme bránu aj širokej verejnosti. Svoj elektrický automobil si teda u nás bude môcť dobiť každý z Vás. Tento typ automobilu je určený predovšetkým pre rozvoz tovaru po meste. Veríme, že spoločnými silami vybudujeme pre naše deti a budúce generácie, prostredie, v ktorom sa nebudú dusiť. Sme Expedo. Spoločnosť, ktorá sa zameriava na kvalitu bývania s presahom na život.

Zdieľať článok na:

Komentár

Vložiť komentár

Pre tento článok zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok