Máme dopravu zdarma

Tím Expedo
16.7.2020

Prečo sme sa rozhodli pre vlastnú dopravu na Slovensku a ďalších krajinách v Európe? Dôvodov bolo viacero, ale tým rozhodujúcim sa stala spokojnosť zákazníkov. Prečítajte si o vlastnej doprave Expedo nábytok a tiež o tom, ako u nás prebieha doručovanie. 

Máme dopravu zdarma


24 dodávok
dodávky jazdia 20 dní v mesiaci
každá dodávka prejde 12 000 km za mesiac
Expedo nábytok bude doručovať do konca roku 2020 v 5 krajinách Európy

Čo stojí doprava zdarma?

Vlastné dodávky aj vodiči, ktorí sú zamestnanci Expedo nábytok, sa môžu na prvý pohľad zdáť pre e-shop zbytočným nákladom. Na trhu je predsa množstvo dopravných spoločností. My, a veríme, že aj naši zákazníci, v tom vidíme predovšetkým veľkú výhodu.

Vďaka nim sa nemusíme spoliehať na extrernú fimu. Sami ručíme za dodanie tovaru v dohodnutý termín i čas. Sme si istí, že Váš balíček, i keď malý, nezostane nikdy len tak za plotom alebo u protivného suseda.
Naši vodiči aj závozníci vždy počkajú, pomôžu vám s balíkom a pokiaľ nám dáte pri objednávke vedieť dopredu, vynesú vám všetky krabice do bytu a odložia na vami určené miesto.

Čo stojí doprava zdarma? Pri nákupe v e-shope zákazník najčastejšie komunikuje len cez zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu alebo telefónu a pri prevzatí balíčku. A práve preto môže doprava stáť dôveru zákazníka. A to my riskovať nebudeme.

Doprava zdarma je v Expedo nábytok štandartom. Jednoducho vždy.

auto expedo.jpg (206 KB)

Biele dodávky s červenou plachtou. Nás poznáte

Čo čakať keď objednáte od nás? Ohľadom doručenia vás budeme včas informovať. Ale aj tak vám vodiči zavolajú z auta 15 minút pred naplánovaným príjazdom. Kľudne už vyhliadnite z okna, naše červenobiele autá poznáte ľahko.

Pri každom rozvoze objednávok sú v aute 2 ľudia. Vodič a závozník. Sú tak schopný vám objemné balíky odniesť čo najbližšie k domu alebo vyniesť až na poschodie. Nezabudnite si prekontrolovať neporučený obal a pokiaľ je všetko v poriadku, môžete podpísať prevzatie zásielky.

Pri prevzatí je možné platiť na dobierku v hotovosti aj kartou.

Niečo sa však meniť bude

Expedo nábytok stále rastie. Preto do konca roka chceme spustiť e-shop a s ním samozrejme aj dopravu pre Rumunsko a Bulharsko. Doplní tak už zabehnuté e-shopy pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko.

Zdieľať článok na:

Komentár

Vložiť komentár

Pre tento článok zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Doprava zdarma

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok