Inšpirácia a trendy

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
21.9.2023

Prikrývka na posteľ je textilný kryt, ktorý sa prehodí cez posteľ a slúži na rôzne účely. Môže byť praktickým aj dekoratívnym prvkom vo vašej spálni a často plní obe tieto funkcie súčasne. Záleží na vašich individuálnych potrebách a preferenciách.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
14.9.2023

Lámete si hlavu, čo zase zvoliť na raňajky alebo desiatu, aby ste netrávili toľko času v kuchyni, a navyše to bolo zdravé, rýchle a vyvážené? Do tohto článku sme zaradili 6 tipov na sladké aj slané raňajky, ktoré máte hotové do pár minút.

Poradňa
Alexandra Doskočilová
7.9.2023

Ako prebieha nákup na e-shope Expedo? Pri nákupe na internete môžete mať určite nejaké otázky napríklad ohľadom tovaru, doručenia, možnosti platieb či výnosu. V dnešnom článku si zhrnieme najčastejšie otázky a odpovede.

Detská izbička
Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
24.8.2023

Prinášame Vám už tretíkrát inšpiráciu a nápady, ako zabaviť deti cez prázdniny. Dnes sa budeme venovať výzdobe detskej izby. Zapojenie detí do dekorácie svojej izby je skvelý spôsob, ako podporiť ich kreativitu, osobný výraz a pocit hrdosti z vlastného priestoru.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
17.8.2023

Vôňa je jedna z prvých vecí, ktorá nás víta, keď prichádzame domov, vytvára pohodlnú a prívetivú atmosféru a z veľkej časti robí dom domovom. Esenciálne oleje, získavané z aromatických rastlín, ponúkajú prirodzený spôsob, ako prevoňaného bývania docieliť. V tomto článku vám predstavíme niekoľko tipov, kde sa dajú využiť a ako na výrobu vlastného osviežovača vzduchu.

Detská izbička
Poradňa
Markéta Etrychová
3.8.2023

Prvý školský rok je vzrušujúcou a dôležitou etapou v živote každého dieťaťa. Aby sa prváčik mohol plne sústrediť na učenie a objavovanie nových vedomostí, je kľúčové vybaviť jeho školský kútik správnym nábytkom, ktorý podporí ich koncentráciu a pohodu pri učení. Prinášame vám prehľad základného STARTER PACK nábytku pre prváčika.

Detská izbička
Inšpirácie
Jana Budinská
29.6.2023

Sedacie vaky ponúkajú multifunkčné využitie. Môžu slúžiť ako miesto na relaxáciu, meditáciu, čítanie, učenie, sledovanie televízie alebo hranie hier. Deti môžu využiť sedacie vaky na rôzne činnosti a prispôsobiť ich svojim potrebám.

Inšpirácie
Jana Budinská
1.6.2023

Medzinárodný deň detí sa oslavuje 1. júna. Je významným sviatkom, ktorý pripomína práva a potreby detí. Cieľom je podporiť ich vzdelanie, zdravie a šťastný vývoj.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
25.5.2023

V dnešnej uponáhľanej dobe je pre našu celkovú pohodu nevyhnutné nájsť si svoje miesto pre chvíle pokoja, odpočinku a pohody. Jedným z najlepších spôsobov je vytvoriť si relaxačné miesto priamo pri sebe doma na záhrade. Pridaním prírodných prvkov, rastlín a pohodlného záhradného nábytku vytvoríte skvelý priestor a premeníte ho na oázu pokoja. V dnešnom článku si predstavíme niekoľko krokov a prevedieme vás procesom vytvorenia relaxačnej zóny, kde sa môžete schovať pred stresom každodenného života.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
18.5.2023

Objavte pohovky a sedačky, ktoré žiaria eleganciou, pohodlím, a navyše sú ideálne aj do malých interiérov. Prinášame vám 10 tipov na malé sedacie súpravy a pohovky, ktoré sa hodia aj do spálne spojené s obývacou izbou.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok