Tipy a triky

Poradňa
Jana Budinská
28.9.2023

Pravidelné upratovanie a čistota v kuchyni je dôležitá nielen z estetického hľadiska, ale má aj vplyv na bezpečnosť, efektivitu varenia a na vaše zdravie. Použitie vhodných čistiacich prostriedkov Vám zjednoduší a zefektívni upratovanie. Dnes Vám poradíme, ako na mastnotu v kuchyni.

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
21.9.2023

Prikrývka na posteľ je textilný kryt, ktorý sa prehodí cez posteľ a slúži na rôzne účely. Môže byť praktickým aj dekoratívnym prvkom vo vašej spálni a často plní obe tieto funkcie súčasne. Záleží na vašich individuálnych potrebách a preferenciách.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
14.9.2023

Lámete si hlavu, čo zase zvoliť na raňajky alebo desiatu, aby ste netrávili toľko času v kuchyni, a navyše to bolo zdravé, rýchle a vyvážené? Do tohto článku sme zaradili 6 tipov na sladké aj slané raňajky, ktoré máte hotové do pár minút.

Poradňa
Alexandra Doskočilová
7.9.2023

Ako prebieha nákup na e-shope Expedo? Pri nákupe na internete môžete mať určite nejaké otázky napríklad ohľadom tovaru, doručenia, možnosti platieb či výnosu. V dnešnom článku si zhrnieme najčastejšie otázky a odpovede.

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Markéta Etrychová
31.8.2023

Matrac patrí medzi najdôležitejšiu výbavu spálne. Časom sa na nich môžu vytvoriť nepríjemné žmolky. Tieto žmolky nielen kazia vzhľad matraca, ale môžu tiež znižovať jeho pohodlie a hygienu. Avšak, než začnete premýšľať o kúpe nového matraca, skúste týchto 5 účinných tipov, ako odstrániť žmolky a predĺžiť tak životnosť vášho matraca.

Detská izbička
Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
24.8.2023

Prinášame Vám už tretíkrát inšpiráciu a nápady, ako zabaviť deti cez prázdniny. Dnes sa budeme venovať výzdobe detskej izby. Zapojenie detí do dekorácie svojej izby je skvelý spôsob, ako podporiť ich kreativitu, osobný výraz a pocit hrdosti z vlastného priestoru.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
17.8.2023

Vôňa je jedna z prvých vecí, ktorá nás víta, keď prichádzame domov, vytvára pohodlnú a prívetivú atmosféru a z veľkej časti robí dom domovom. Esenciálne oleje, získavané z aromatických rastlín, ponúkajú prirodzený spôsob, ako prevoňaného bývania docieliť. V tomto článku vám predstavíme niekoľko tipov, kde sa dajú využiť a ako na výrobu vlastného osviežovača vzduchu.

Detská izbička
Inšpirácie
Jana Budinská
10.8.2023

Výroba letných dekorácií je ďalší skvelý spôsob, ako zabaviť deti cez prázdniny a zároveň rozvíjať ich kreativitu, jemnú motoriku a fantáziu

Detská izbička
Poradňa
Markéta Etrychová
3.8.2023

Prvý školský rok je vzrušujúcou a dôležitou etapou v živote každého dieťaťa. Aby sa prváčik mohol plne sústrediť na učenie a objavovanie nových vedomostí, je kľúčové vybaviť jeho školský kútik správnym nábytkom, ktorý podporí ich koncentráciu a pohodu pri učení. Prinášame vám prehľad základného STARTER PACK nábytku pre prváčika.

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
13.7.2023

Varenie môže byť skvelou aktivitou, ktorá zabaví deti počas prázdnin, posilní ich zručnosti v kuchyni, ale tiež podporí kreativitu, rozvoj jemnej motoriky a zdravú výživu.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok