Zariaďujeme

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Markéta Etrychová
31.8.2023

Matrac patrí medzi najdôležitejšiu výbavu spálne. Časom sa na nich môžu vytvoriť nepríjemné žmolky. Tieto žmolky nielen kazia vzhľad matraca, ale môžu tiež znižovať jeho pohodlie a hygienu. Avšak, než začnete premýšľať o kúpe nového matraca, skúste týchto 5 účinných tipov, ako odstrániť žmolky a predĺžiť tak životnosť vášho matraca.

O nákupe
Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
8.6.2023

Čalúnený nábytok patrí medzi najpoužívanejšie kúsky nábytku v domácnosti. Takmer každý kus nábytku, na ktorý si spomeniete sa vyrába v čalúnenej podobe. Najobľúbenejšie sú postele, sedacie súpravy, kreslá alebo stoličky. Pred samotným výberom je dôležité zohľadniť niekoľko parametrov.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
25.5.2023

V dnešnej uponáhľanej dobe je pre našu celkovú pohodu nevyhnutné nájsť si svoje miesto pre chvíle pokoja, odpočinku a pohody. Jedným z najlepších spôsobov je vytvoriť si relaxačné miesto priamo pri sebe doma na záhrade. Pridaním prírodných prvkov, rastlín a pohodlného záhradného nábytku vytvoríte skvelý priestor a premeníte ho na oázu pokoja. V dnešnom článku si predstavíme niekoľko krokov a prevedieme vás procesom vytvorenia relaxačnej zóny, kde sa môžete schovať pred stresom každodenného života.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
16.3.2023

Urobte žene radosť premysleným darčekom. Nezáleží na tom, či sa jedná o výročie, narodeniny či sviatok. Nábytok v podobe odpočinkového kresla, toaletného stolíka alebo nového matraca poteší každú ženu. Myslite však na celkový štýl domova a vkus ženy.

Detská izbička
Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
23.2.2023

Poschodové postele patria medzi obľúbené varianty postelí do detských izieb. Nielenže šetria miesto, ale navyše poskytujú dostatok úložného priestoru. Poschodové postele majú niekoľko výhod, ale aj potenciálne nevýhody, ktoré by rodičia mali zvážiť, než do tohto typu postele investujú. Prinášame vám prehľad výhod a nevýhod poschodových postelí pre deti.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
10.1.2023

Hotelové matrace musia spĺňať hneď niekoľko kritérií. Zásadný je odnímateľný a prateľný poťah, voľné loženie bez rámu, optimálna tuhosť a výška. Odnímateľné poťahy zaručia vysokú hygienu lôžka, tuhosť a výška zase pohodlie. V tomto prípade sa nezavďačíte všetkým svojim hosťom, vyberajte skôr stredne tuhé matrace s výškou minimálne 15 cm.

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
5.1.2023

Máte pocit, že sa vám nedarí zorganizovať kuchyňu podľa svojich predstáv. Prinášame vám niekoľko tipov, ako si udržať poriadok a vniesť do kuchyne systém a poriadok. Tieto princípy a pravidlá môžete jednoducho a rýchlo uplatniť v ktorejkoľvek inej miestnosti vášho domu či bytu.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
29.11.2022

Viete, že modrá farba pôsobí aj na našu psychiku? Zaháňa nepohodu, stres a dokáže si poradiť aj s nespavosťou. Doplnky v modrých tónoch dodávajú interiéru hravosť a ľahkosť. Sýte tóny modrej pôsobia luxusne a vznešene. To je len niekoľko dôvodov, prečo siahnuť po modrých doplnkoch a nábytku. Poradíme vám, s čím zladiť modrú pohovku, aby vaša izba pôsobila útulne.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
12.10.2022

Efektivitu práce môže ovplyvniť niekoľko faktorov. Medzi ne rozhodne patrí správne zvolený nábytok, predovšetkým kancelárska stolička a pracovný stôl. Prezrite si naše tipy, ako zariadiť kanceláriu či domácu pracovňu do 620 Eur. Poradíme vám, na čom sa dá ušetriť, a naopak do čoho sa oplatí investovať. Na záver vám predstavíme 2 inšpirácie z nášho produktového portfólia.

 

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
6.10.2022

Pokiaľ stále váhate nad výberom vašej novej postele a stále sa nemôžete rozhodnúť, pripravili sme si pre vás článok, kde vám predstavíme pár noviniek. Do nášho výberu sme zaradili naše TOP produkty, ktoré sa perfektne hodia na to, aby vám zlepšili náladu pri pochmúrnej jeseni.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok