Čalúnená jednolôžková posteľ DOUBLE 2

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Vychutnajte si odpočinok s čalúnenou jednolôžkovou posteľou DOUBLE 2. Jednoduché línie, moderná a luxusná. Spacie plocha vám zaistí príjemné vstávanie. Zdobené čelo poskytne pohodlnú oporu počas popoludňajšej relaxácie. Vyberte si tú správnu farbu a rozmer.

Konštrukcia je kombinácia masívneho dreva a MDF dosiek. Nosnosť je 110kg na lôžko. Súčasťou postele je kvalitný bonell matrac. Pokiaľ zháňate tento štýl, ale prajete si úložný priestor a viac miesta na spánok, kúpte si dvojposteľ DOUBLE 1 alebo 2. Neváhajte a doprajte si miesto pokoja pre telo i dušu.

Farbu si zvoľte podľa seba v čalúnení, posteľ na fotografii je vo variante Cosmic 160.

Domov vám privezieme

  • čalúnenou posteľ,
  • pohodlné vysoké čelo,
  • bonell matrac,
  • vami zvolenú veľkosť a farbu,
  • pohodlné miesto pre každodenný relax.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní