Čalúnená posteľ LAKE 2 vrátane matraca

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Luxusný spánok sa môže stať skutočnosťou! Čalúnená posteľ LAKE 2 vám domov prinesie veľa výhod. Tou najväčšou je, že je dodávaná so zabudovaným matracom a vy sa tak už o nič nebudete musieť starať. Ak túto matrac jednoducho zdvihnete, nájdete pod ňou dva úložné priestory - na každej strane postele jeden. Jej moderný dizajn dodá Vašej spálni šmrnc. Posteľ ďalej dopĺňa zdobené čelo. Matrac je položený na drevenom ráme a tvoria ho pružina bonell s penou T30. Vy si zvoľte farbu látkyCOSMIC tak, aby sa Vám hodila do interiéru. Ďalej máte na výber z viacerých veľkostí, je tak len na vás, koľko miesta potrebujete.

Dostanete domov skrátka pohodlný komplet, s ktorým bude zaspávanie jedna báseň.

Na čo sa môžete tešiť

  • luxusná posteľ,
  • moderný dizajn,
  • posteľ so zabudovaným matracom na drevenom rošte,
  • úložné priestory,
  • vysoké čelo,
  • vými zvolenú veľkosť,
  • vami zvolenú farbu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní