Detská poschodová posteľ DOBBY 3 color s potlačou + matrac + rošt ZADARMO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Poschodová posteľ DOBBY 3 color je praktická a vhodná do každej detskej izbičky, do ktorej sa musí zmestiť dvaja súrodenci. Posteľ navyše disponuje prístelkou. Návšteva kamaráta tak nemusí čoskoro končiť a môže veselo pokračovať až do nasledujúceho dňa. Nebojte sa oživiť izbičku. Čelá postelí sú ozdobená obrázky vždy len z jednej strany. Vyberte si tú najkrajšiu obrázkovú kombináciu. Chlapci aj dievčatá si prídu na svoje. Ďalšou prednosťou postele je veľký úložný priestor v podobe objemné zásuvky na kolieskach.

Posteľ je vyrobená z kvalitného lamina, ktoré nie je náročné na údržbu. Konštrukciu dodávame v dvoch farbách, Vyberte si tú, ktorá je bližšie vášmu srdcu. Grafika vo vysokom rozlíšení je opatrená ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje ničeniu obrázku. Povrch je naviac ošetrený nezávadným bezfarebným lakom.

Pre väčší pocit bezpečia a istoty disponuje posteľ bezpečnostnými zábranami. S ľavou alebo pravou orientáciou rebríku si nemusíte vôbec lámať hlavu. Stranu si určíte až v pohodlí domova. K posteli dodávame ZADARMO pružný lamelový rošt FLEX aj penovú matrac so snímateľným a prateľným poťahom.

Na čo sa môžete tešiť

  • poschodovú posteľ z kvalitného lamina,
  • prístelku pre príležitostné spanie,
  • úložný priestor na kolieskach,
  • bezpečnostné zábrany proti prepadnutiu,
  • čela s rozprávkovými motívmi,
  • vybranú farbu konštrukcie,
  • univerzálnú orientáciu rebríka,
  • pružné lamelové rošty ZADARMO,
  • penové matrace ZADARMO.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní