Detská poschodová posteľ SWING3 + rošt + matrace ZADARMO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Detská poschodová posteľ so zábranou SWING3. Ideálne riešenie do malého izbičky pre tri deti naraz! A toľko príležitostí pre hranie, nočné rozprávanie. Zobuďte vo svojich deťoch ich sny. Už nebudú nikdy spať samé a pri tom každej z nich bude mať svoje vlastné kráľovstvo - lôžko na nočné snívanie. Dve postele v rámci patrovky a k tomu prístelok, ktorú možno ale využiť ako samostatnú posteľ. Detská fantázia sa roztancuje v rytme swingu. Táto pevná posteľ totiž niečo vydrží, je vyrobená z pevného, ??kvalitného lamina. Farebnú variáciu nechávame na vašom výbere - máte k dispozícii 24 možností.

Poschodové postele obsahujú bezpečnostné zábranu, matraci a rošt ZADARMO. Jednotlivé lôžka sú prepojené pevnou konštrukciou a nechýba ani rebrík, ktorý možno ľubovoľne umiestniť pri zostavovaní postele podľa vášho uváženia. Veľká zásuvka je zasunutá v spodnej časti prístelky, opatrená kolieskami a úchyty pre ľahšiu manipuláciu a možno ju zasunúť pod patrovku alebo nechať ako úložný priestor pod samostatnou posteľou.

Rošt ZADARMO - moderný systém FLEX, zložený z niekoľkých pružných dosiek, ktoré vďaka svojej flexibilite zvyšujú úroveň kvality aj pri každodennom používaní.

Matrace ZADARMO - vyrobená z vysoko kvalitnej PUR peny so zvýšenou pevnosťou, nepodliehajúci deformácii a zaisťujúce nadštandardné pohodlie pri spánku. Súčasťou je aj snímateľný, na zips uzatvárateľný poťah, ktorý je antialergický a možno ho bežne prať v práčke.

Domov vám privezieme:

  • 3x detskú posteľ,
  • 3x pevný rošt FLEX ZADARMO,
  • 3x penovú matraci ZADARMO,
  • pevnú konštrukciu z lamina + univerzálny rebrík,
  • bezpečnostné zábrany,
  • úložný priestor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní