Detská posteľ AUTO LORRY + matrace + rošt ZADARMO

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Moderná detská posteľ štylizovaná do podoby nákladneho autá poteší každého milovníka záchranárov, hasičov i policajtov. Karoséria slúži ako bezpečnostná zábrana, vnútro sa premení vo spaciu plochu lôžka. Cez deň miesto na hranie, v noci ochranca detských snov. Stačí si len vybrať vzor potlače vo farebnom prevedení pre chlapcov, alebo dievčatá. Rošt a matraci zháňať nemusíte, tie získate kúpi postele AUTO LORRY ZADARMO.

Vzory na bokoch majú vysokú kvalitu a sú vytlačené vo vysokom rozlíšenie, vďaka čomu sa posteľ vyznačuje kvalitou detailov. Farby sú živé a pestré a nestrácajú svoju intenzitu. Potlač postele je zo všetkých strán zalaminátovaný, čo tvorí na povrchu ochrannú vrstvu, vďaka ktorej nedochádza k poškodeniu. Táto vrstva zabraňuje narušeniu poškriabaním alebo poliatím vodou a tiež chráni pred UV žiarením.

Rošt ZADARMO - jedná sa o moderný systém FLEX, zložený z niekoľkých pružných dosiek, ktoré vďaka svojej flexibilite zvyšujú úroveň kvality aj pri každodennom používaní.

Matrace ZADARMO - je vyrobená z vysoko kvalitnej PUR peny so zvýšenou pevnosťou, nepodliehajúci deformácii a zaisťujúce nadštandardné pohodlie pri spánku.

Domov vám privezieme:

  • pevný rošt FLEX ZADARMO,
  • penovú matraci ZADARMO + snímateľný poťah,
  • vysoké bočnice.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní