Detská posteľ AUTO VORBA + matrac + rošt ZADARMO

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Detská posteľ AUTO VORBA uchváti všetky malé milovníkov motorových vozidiel. Najmä policajti a pretekári si prídem na svoje. Netušíte, aký veľký vplyv má dizajn postieľky na pokojný a ničím nerušený spánok detí. Len s tou správnou postieľkou sa im budú zdať ničím nerušené sny a vás tak už nezobudí ich nepokojné noci. Investovať do radostných očí detí nie je najlacnejšia záležitosť, ale vždy sa oplatí. Posteľ VORBA vám navyše ponúkame za akčnú cenu vrátane roštu a matraca. Posteľ je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá.

Domov vám privezieme:

  • AUTO posteľ,
  • kvalitnú detskú posteľ,
  • pevný lamelový rošt,
  • hypoalergénne matrac so snímateľným poťahom.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní