Detská posteľ FLORENT + ÚP + matrac + rošt ZADARMO

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Rám konštrukcie je vyrobený z borovicového dreva, vďaka čomu je posteľ stabilný a úplne bezpečná. Na bezpečnosti tiež prispieva bezpečnostné predné zábrana, ktorá možno navyše úplne odňať. Čo postupom dospievania vašich detí zaručene oceníte. Lôžko je okrem iného obojstranné, čo znamená, že zábranu môžete podľa potrieb namontovať na pravú aj ľavú stranu. Farebné prevedenie ponúkame v jemných odtieňoch prírodných farieb, šedej a bielej, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať. K dispozícii je tiež veľká, ľahko prístupná zásuvka na kolieskach pre ľahké uschovanie posteľnej bielizne. Posteľ dodávame vrátane penové matrace a dreveného roštu z pružných lamiel.

Domov vám privezieme:

  • kvalitnú detskú posteľ,
  • farebnú kombináciu podľa výberu,
  • odnímateľnou bezpečnostné zábranu,
  • penovú matrac s bielym snímateľným poťahom,
  • lamelový rošt,
  • výsuvnú zásuvku na kolieskach.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní