Detská posteľ HARRY, masív + rošt + matrace ZADARMO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Detská posteľ HARRY masív s matrací a roštom zadarmo! Vytónujte deťom izbičku prírodnými farbami. Vyberajte z palety jemnej dřevokresby a vytvorte ideálne zázemie pre učenie i vyčíňania. Pod lôžkom je veľká zásuvka, s ktorou ľahko manipulujete pomocou úchytov a pripevnených koľajníc. Pred nočnými slzami ochráni vaše dieťa bezpečnostná zábrana. Doprajte za pár korún pokoj sebe aj svojim deťom. Ich rozžiarené oči vám túto investíciu budú vracia každý deň.

Rošt ZADARMO - jedná sa o moderný systém FLEX, zložený z niekoľkých pružných dosiek, ktoré vďaka svojej flexibilite zvyšujú úroveň kvality aj pri každodennom používaní.

Matrace ZADARMO - vyrobená z vysoko kvalitnej PUR peny so zvýšenou pevnosťou, nepodliehajúci deformácii a zaisťujúce nadštandardné pohodlie pri spánku. Súčasťou je aj snímateľný, na zips uzatvárateľný poťah, ktorý je antialergický a možno ho bežne prať v práčke.

Domov vám privezieme:

  • detskú drevenú posteľ,
  • pevný rošt FLEX ZADARMO,
  • penovú matraci ZADARMO,
  • konštrukciu z kvalitnej drevotriesky,
  • bezpečnostná zábrana proti prepadnutiu,
  • úložný priestor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní