Detská posteľ LOFT + rošt + matrac ZADARMO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktuDetská posteľ LOFT + rošt + matrac ZADARMO. Iba objednáte, a my vám dovezieme tento skvelý akčný set.

Hľadáte postieľku pre svojho miláčika, ktorá mu zaručene vyčarí úsmev na tvári? Ste na správnom mieste. Čo je lepšie ako pozvať si do izbičky svojich kamarátov? S touto postelí sa bude vaše dieťa chváliť, aký jedinečný kúsok doma má. Na jej konštrukcii si môže zavesiť akejkoľvek dekorácie, aby sa cítil ako vo svojom kráľovstve. Nielen na kráse záleží a táto posteľ bude ideálny aj z hľadiska bezpečnosti vďaka nízko položené spacie ploche. Pohodlné ležanie podporí aj lamelový rošt z brezového dreva a penový matrac, ktorá má silu 7 cm a prateľný Zložiteľnou poťah na zips. Konštrukcia z masívnej borovice je spojovaná "kladivkovými skrutky". Lakované lakom na báze vody bez zápachu s bezpečnostnými štandardmi detského nábytku.

Vyberte si veľkosť a dekor, aby sa postieľka hodila do interiéru.

Domov vám privezieme:

  • posteľ do tvare domčeka,
  • konštrukcia z masívnej borovice,
  • lamelový rošt,
  • penovú matrac,
  • zvolenú veľkosť a dekor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní