Doručenie a platba

 
 
Doprava zdarma po celom Slovensku

Nechceme sa spoliehať na cudzích dopravcov. Radšej Vám tovar dovezieme vlastnými vozidlami s našimi vodičmi. Pokiaľ si objednáte tovar u nás, môžete sa spoľahnúť, že Vám všetko privezieme priamo k Vám domov. Máme tak istotu, že sme urobili všetko pre to, aby k Vám tovar dorazil nepoškodený a načas. Pokiaľ sa objaví nejaká komplikácia, vždy Vám môžeme zavolať, lebo Vy nám, a spoločne všetko operatívne riešiť. Na našich vodičov je spoľahnutie. Nikdy Vám nenechajú tovar len tak sa váľať na ulici. Vždy počkajú a ochotne Vám ho vynesú do poschodia. Nechceme nič podceňovať. Vaša spokojnosť je predsa našou vizitkou.

Vynesenie tovaru

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Naši pracovníci Vám rádi zboží usadí na požadované místo. Tovar dodávame v demonte, montáž nábytku však v ponuke nemáme.

Ako prebieha platba
Na dobierku v hotovosti – tovar platíte v hotovosti vodičovi pri prevzatí tovaru. Platobné karty neberieme.
Prevodom – na dobierku v hotovosti – platbu prevádzate prevodom, pričom peniaze musíme mať na účte nejneskôr jeden deň pred dodaním objednávky.
Platba v hotovosti pri osobnom odbere – pokiaľ si po tovar prídete osobne priamo k nám do skladu, nezabudnite prosím so sebou priviezť peniaze v hotovosti. Platobné karty ešte neberieme.