Jednolôžková čalúnená posteľ NASTY 4

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Hľadáte výraznú a zároveň pohodlnú posteľ do svojej spálne? Vychutnajte si spánok s jednolôžkovou posteľou NASTY 4. Jednoduché línie, moderný a luxusný dizajn. Posteľ disponuje elegantnými nožičkami. Vysoké polstrované čelo ozdobené prešívaním obdĺžnikovými tvarmi pôsobí nadčasovo. Urobte z vašej spálne oázu pokoja. Môžete vyberať hneď z niekoľkých farebných prevedení čalúnenia. Pusťte sa do farieb a oživte svoju spálňu. Nezabudnite ani na rozmer postele.

Tkanina Sofia je vysokej kvality, neprepúšťa vodu a fľaky. 100% Polyester, vysoká gramáž látky, 380g / m2.

Odporúčame vám dokúpiť k posteli aj zvyšok vybavenia. Objednajte si navyše latkový rošt alebo rovno latkový rošt s matracom a ušetríte čas. Penový matrac DE LUX strednej tvrdosti H3 s výškou 14 cm vyniká tým, že sa dokonale prispôsobuje váhe vášho tela. Pre lepšiu hygienu je súčasťou snímateľný poťah. Nakupujte jednoducho, žite jednoducho.

Domov vám privezieme

  • jednolôžkovú čalúnenú posteľ,
  • vybraný rozmer,
  • zvolenú farbu čalúnenia,
  • vysoké čelo prešívané obdĺžnikovými tvarmi,
  • moderný dizajn,
  • v prípade voľby rošt či matrac.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní