Komoda LOBO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Moderná komoda LOBO je dizajnový šperk, ktorý je vyrobený z tých najkvalitnejších nábytkárskych materiálov, vďaka čomu je veľmi odolná a poslúži vám po mnoho rokov. Jej korpus tvorí vrstvené laminátové dosky odolné voči poškriabaniu. Predné časti, teda dvierka, sú potiahnuté akrylovým povlakom, ktorý evokuje efekt vysokého lesku.

Komoda disponuje bočnými dvierkami, ktoré sú vyrobené zo skla, a zásuvkami so skrinkou, umiestnenej v strede. Presklená časť je vždy vo farbe, ktoré si vyberiete v konfigurátore.

Domov vám privezieme:

  • multifunkčné komodu,
  • 3x zásuvku na koľajniciach,
  • 6x policu (4x laminátová, 2x sklenená),
  • 1x skrinku s výklopnými dvierkami,
  • PCV úchyty,
  • modré LED osvetlenie.

Dostupné farebné kombinácie:

  1. Korpus: biela mat, Celá dvierka: biela lesk
  2. Korpus: biela mat, Celá dvierka: čierna lesk
  3. Korpus: čierna mat, Celá dvierka: čierna lesk
  4. Korpus: čierna mat, Celá dvierka: biela lesk
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní