Komoda LUGANO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Moderný obývacie nábytok LUGANO je ojedinelý, vďaka čelnom prvkom vo vysokom lesku a LED osvetlením v modrej farbe. Odporúčame ho najmä tým, ktorí preferujú moderný dizajn a súčasné trendy usporiadanie interiérov. Jeho základ tvorí laminátové MDF dosky v bielom matnom prevedení, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti poškriabaniu. Všetky prednej časti, teda dvierka komponentov, sú pokryté akrylovou vrstvoudodávajúca nábytku úžasný efek vysokého lesku.

Vnútorné usporiadanie komody LUGANO je veľmi rozmanité a ponúka veľa úložného priestoru. Disponuje dvoma skrinkami, ktoré sa vyznačujú presklenými časťami opatrené osvetlením. Každá skrinka má vnútri umiestnené tri police, z ktorých jedna je sklenená a dve laminátové. V prostrednej časti sa nachádza štyri zásuvky na koľajniciach pre ľahkú manipuláciu.

Domov vám privezieme:

  • modernú komodu,
  • multifunkčné vnútorné usporiadanie,
  • 6x policu (4x laminátovú, 2x sklenenou),
  • 4x zásuvku na kolieskach,
  • PCV úchyty v striebornej farbe.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní