Komoda MATHEW K2S

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Prestaňte žiť v provizóriu a zariaďte si interiér tak, ako sa vám bude páčiť. Komoda MATHEW K2S moderného dizajnu bude vynikať v každom tmavšom priestore. Otvorené police a dve pohodlné zásuvky vám doprajú základný komfort v uloženie oblečenia a iných dorbností. Nadčasové svetlé prevedení bielej borovice andersen/congo, systém otvárania bez úchytiek a praktický materiál lamino LTD z tejto komody robia terno. Veľmi ľahko sa udržiava. Stačí vlhká handrička a je hotovo. Pre lepšiu funkčnosť je nastavená nízkym soklom.

Nemôžete jednoducho tomuto kúsku odolať? V tom prípade musíte za každú cenu vidieť celú kolekciu produktov rady MATHEW.

Čo všetko môžete mať?

  • komodu z lamina,
  • 2x zásuvku,
  • biela farba a congo,
  • moderný systém bez úchytiek,
  • sokel.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní