Komoda PRESS K3D

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Milujete kombinácii bielej farby a prírodné hnedé? V tom prípade si zamilujete komodu PRESS K3D rustikálího dizajnu. Komoda sa skladá z troch plných dvierok, ktorá ukrývajú veľký úložný priestor. Uschovajte si potraviny či lôžkoviny. Ako ju využijete je len na vás. Presvetlite svoju kuchyňu alebo jedáleň svetlým dekorom borovice andersen v kombinácii s dubom Lefkas tmavým. Jedinečnú vizáž podporuje palubková výplň dvierok a pologuľaté kovové úchytky. Komoda je vyrobená z kvalitného lamina LTD, ktoré sa ľahko čistia.

Radi by ste si zariadili domov v rovnakom štýle? Odporúčame prezrieť celú kolekciu produktov rady PRESS.

Na čo sa môžete tešiť

  • komodu z lamina,
  • 3x plná dvierka,
  • polkruhové kovové úchytky,
  • dekor biela borovica andersen/dub Lefkas tmavý.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní