Konferenčný stolík COLORADO ST

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Hľadáte jednoduchý nábytok s hladkými a priamymi líniami a zároveň s nádychom prírody, ktorý celý look zjemní? Konferenčný stolík COLORADO ST je ukážkovým príkladom. Dokonale zapadá do modernej obývačky. Je vyrobený z kvalitného lamina, ale na prvý pohľad to nie je poznať. Vďaka presvedčivým prasklinám na vás dýchne štruktúra dreva, ktorá hneď spríjemní zážitok z odpočívanie na pohovke po dlhom pracovnom dni. Veľká vrchná odkladacia plocha 120 x 60 cm je navyše zdvojnásobená patrem, ktoré poslúžia štosům časopisov i novín. Patro je otvorené a vzdušné, v izbe je tak zachovaný stále pocit voľnosti a zároveň získate veľa úložného priestoru.

Páči sa vám tento štýl? Tak neváhajte a vyberajte dekor. Na výber máte hneď tri, a to dub Lefkas tmavý, dub Hľuzovka (Trufla)alebo kombináciu Smooth Grey/dub Lefkas tmavý. Odporúčame vám pozrieť si celú kolekciu produktov rady COLORADO.

Domov vám privezieme

  • konferenčný stolík z lamina,
  • štruktúra dreva,
  • veľká odkladacia plocha,
  • úložný priestor,
  • zvolený dekor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní