Konferenčný stolík KNIGHT LN2

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Nemáte v obývacej izbe, kam odložiť kávu a rozčítaný časopis? Nezúfajte, konferenčný stolík KNIGHT LN2 vyrieši váš problém. Pozvite svojich priateľov na pohárik vína k sebe domov na pokec. Konferenčný stolík bude nevyhnutným pomocníkom pri každej vašej návšteve alebo aj počas nedeľňajšieho odpočinku pri televízii. Prednosťou tohto stolíku je naozaj veľká odkladacia plocha, dĺžka dosky je 125 cm. Ideálne k väčšej sedacej súprave. Nádherný rustikálny vzhľad podporí bohato zdobená lišta. Masívna konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného lamina LTD, ktoré sa honosí ľahkou údržbou a dlhou životnosťou.

Nemôžete si pomôcť a musíte ho mať? V súčasnej dobe túto kolekciu ponúkame v bielej borovici škandinávskej v kombinácii s dubom divokým - farbu vidíte v dekore. Pozrite sa na celú kolekciu rady KNIGHT.

Doma si rozbalíte:

  • konferenčný stolík rustikálneho vzhľadu,
  • kvalitné lamino,
  • ozdobnú lištu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní