Ložnicová zostava COLORADO S1K4

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zostava je výnimočná moderným systémom otvárania bez úchytiek. Naviac máte možnosť výberu dekoru prevedenia z trochmožných (na úvodnom obrázku môžete vidieť prevedenie: dub Lefkas). Je vyrobená z kvalitného lamina a zaručujeme, že vašej spálni poskytne všetko, čo potrebujete.

Súčasťou zostavy sú:

  • manželská posteľ L1,
  • 2x nočný stolík SN,
  • trojdverová šatníková skriňa S3D.

Zariaďte si spálňu v jednotnom štýle. A ak sa vám tento moderný dizajn nábytku naozaj zapáčil a radi by ste si zariadili celý byt v rovnakom duchu? Mrknite na zvyšok produktov rady COLORADO. Treba podotknúť, že jednotlivé komponenty možno zakúpiť aj samostatne, čím si nielen spálňu môžete poskladať podľa svojho uváženia.

Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní