Manželská posteľ COLORADO L-2 + matrac + rošt 180x200 cm

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Páči sa vám prírodný štýl? Manželská posteľ COLORADO L-2 je vyrobená z lamina, ale jej masívna konštrukcia a dekor dub Hľuzovka (Trufla) vdýchne kúsok prírody do každého interiéru. Klasický rozmer 180x200 cm oceníte aj vy, keď sa budete potrebovať odkulit od svojej drahej polovičky, aby ste sa dobre vyspali. Moderný dizajn s hladkými a rovnými líniami bez zbytočných krucánek ocenia tí, ktorí sledujú posledné bytové trendy.

K posteli je úplne ZADARMO dodávaný pevný latkový rošt a dokonca aj obojstranný sendvičový matrac DE LUX. Za príplatok si môžete objednať luxusný matrac MORAVIA z polyuretánovej peny. PUR pena masíruje jemne pokožku a je vysoko flexibilná. To znamená, že sa zónovo prispôsobí vášmu telu. Matrac sa na stupnici tvrdosti 1-5 pohybuje na hranici bodu 4. Povrch matraca je chránený poťahom s vysokou absorbciou vlhkosti a špeciálne všitým zipom pre sňatí.

K vám domov privezieme

  • posteľ z lamina,
  • dekor dub Hľuzovka (trufle),
  • pevný latkový rošt ZADARMO,
  • zvolenú matrac.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní