Matrac s taštičkovými pružinami THEA

Matrac s taštičkovými pružinami THEA

Onedlho v predaji

Kód produktu:

Popis produktu: Matrac s taštičkovými pružinami THEA

Taštičkový matrac THEA je obojstranný a disponuje tvrdou a veľmi tvrdou tuhosťou. Priemer každej pružiny je len 25 mm, čo poskytuje viac ako tisíc nezávislých bodov podpory v matraci. Na jednej strane je prírodná, antialergická vložka z kokosových vlákien. Druhá strana je vybavená 4 cm vrstvou termoplastickej peny visco. Tá reaguje na teplotu a tlak a dokonale reprodukuje tvar ležiacej osoby.

Zhrnutie:

  • matrac
  • taštičkové pružiny
  • kokosová vložka
  • termoplastická visco pena
  • tvrdá a veľmi tvrdá tuhosť
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-18, ne: 10-17)

Môžete sa opýtať na všetko *

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Doprava zdarma po celom Slovensku

Doprava zdarma po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 14 dní

Možnosť vrátenia do 14 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 14 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, aj na e-shope existujú pravidlá, ktoré musíme všetci dodržiavať. Je potrebné si uschovať všetky podklady a faktúry. Nezabudnite, že u nás máte možnosť reklamovať tovar až do dvoch rokov od zakúpenia produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o všetkom vedeli.