Nočný stolík LAXYGA

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zaobstarali ste si novú posteľ, ale stále nemáte kam odložiť okuliare alebo prečítané noviny? Zvoľte nočný stolík LAXYGA.

Tento kúsok nábytku má dostatok úložného priestoru vďaka zásuvkám a odkladacej ploche. Je vytvorený z kvalitného lamina a opatrený ABS hranou. Dodávame ho v demonte, ale samotná montáž je natoľko jednoduchá, že ho zvládne zložiť úplne každý.Jemné kovové úchytky ľahko dokresľujú dokonalý dizajn.

Nemáte-li ani posteľ, môžete si ju prikúpiť u nás spoločne s ďalšími komponentmi z rady LAXYGA. Páči sa vám tento štýl? Nám tiež! Spokojnosť zaručená.

Domov vám privezieme:

  • nočný stolík,
  • nábytok z lamina,
  • ABS hrany,
  • šuplíky,
  • pomocníka na odkladanie.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní