Nočný stolík z masívu ROSE

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Hľadáte kvalitný nočný stolík, ktorý bude ladiť so štýlom vašej spálne? Nočný stolík z masívu ROSE zapadne do každého interiéru. Je vyrobený z borovicového dreva a ošetrený ekologicky nezávadným lakom. Dřevokresbu ešte zdôraznilo použité lakovanie v štyroch farebných variantoch. Táto technológia predlžuje životnosť, zvyšuje odolnosť voči poškodeniu a maximálne uľahčuje údržbu. Náš nábytok prežívať život s vami.

Súčasťou stolíka je otvorený úložný priestor a horná zásuvka s kvalitným pojazdom s kolieskami a drevenými úchytkami.

Domov vám privezieme:

  • nočný stolík,
  • horná pevná doska, výsuvný šuplík a otvorený úložný priestor,
  • pojazd na kolieskach a drevené úchytky,
  • jeden variant zo štyroch farebných variantov.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní