Penový matrac KLASA

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Penový matrac KLASA patrí medzi obojstranné a stredne tvrdé. Na stupnici tvrdosti je charakterizovaná stupňom 2 - 3. Tvorí ho kvalitná polyuretánová pena, ktorá má zvýšenú flexibilitu, čím sa skvelo prispôsobí anatómii těla.Všechny použité materiály boli vybrané tak, aby sa maximimálně eliminovalo riziko vzniku alegrigické reakcie, usadzovaniu roztočov a podporila sa ventilácia a odvádzanie vlhkosti. Tento matrac je teda vhodná aj pre alergikov.

Povrch matraca je chránený jemným poťahom, ktorý je príjemný na dotyk, ľahko odnímateľné, opatrený zipsom a má vysokú absorpciu vlhkosti. Je teda vhodný aj pre osoby dlhodobo ležiace. Výška matraca je uvedená vrátane poťahu.

Nosnosť tejto 10 centimetrovej stálica je 90 kg na jedno lôžko.

Čo vás poteší:

  • penový matrac z PUR peny,
  • stredne tvrdý,
  • vhodný pre alergikov,
  • snímateľný poťah na zips.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní