Poschodová posteľ FIONA 3 + matrac + rošt ZADARMO

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Posteľ FIONA je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia funčknost, moderný dizajn, presnosť a kvalitu spracovania. Prepracovanosť postele robí tento model úplne unikátne a zaisťuje bezpečnosť detí. Navyše je ľahko zostaviteľná, čo poteší najmä tých, čo nemajú zrovna kutilské vlohy.

Rám robustná konštrukcia je vyrobený z masívu borovicového dreva a dopĺňajú ho vymeniteľné panely dostupné v rôznych farbách. Použité panely sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitného materiálu MDF. Všetky hrany postele sú zaoblené pre bezpečné používanie aj tých najmenších. Posteľ má veľkú, ľahko prístupnú zásuvku na kolieskach, kde je umiestnené tretie lôžko. Súčasťou sú rošty pod matrace z drevených lamiel.

Rebrík poschodové postele možno umiestniť vpravo i vľavo a v prípade potreby možno ľahko odmontovať a umiestniť podľa potreby.

Domov vám privezieme:

  • poschodovú posteľ s prístelkou,
  • tri spacie lôžka,
  • 3x penovú matrac s poťahom,
  • 3x lamelový rošt,
  • odnímateľnou predné zábranu,
  • rebrík umiestniteľný vpravo i vľavo,
  • zásuvku na kolieskach s funkciou spanie.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní