Poschodová posteľ KAMIL 2 + ÚP + matrac + rošt ZADARMO

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Pre výrobu konštrukcie postelí KAMIL je použité borovicové drevo, ktoré je cerifikováno FSC. Každá posteľ je lakovaná trikrát, čím sú zaistené dlhotrvajúce a jasné farby. Výrobca používa iba laky na vodnej báze, vyhovujúce požiadavkám normy EN 71/3. Farebné panely s dekoratívnym výrezom sú zhotovené výhradne z vysoko kvalitného MDF. Tieto prvotriedne materiály robia postele úplne ojedinelými a ich robustná konštrukcia úplne bezpečnými. Montáž je úplne jednoduchá a rýchla. Prebieha pomocou skrutiek, ktoré sú súčasťou balenení vrátane montážnych inštrukcií.

Každá posteľ má vždy pod posteľou umiestnenou zásuvka na kolieskach, ktorá ponúka buď úložný protor alebo prístelku. Mimo to dodávame postieľky vrátane penových matracov so snímateľným hladkým poťahom a roštov z drevených lamiel.

Rebrík aj bezpečnostné zábrany možno umiestniť na ľavú i pravústranu a manipulácia s nimi je jednoduchá. Posteľ navyše môžete, ak je to potrebné, rozložiť na dve samostatné prízemné postieľky (viz. Nákres parametrov).

Domov vám privezieme:

  • poschodovú posteľ,
  • 2x matrac z polyuretánovej peny,
  • 2x rošt,
  • univerzálny rebrík,
  • odnímateľnou prednou zábranu dolného lôžka,
  • úložný priestor vo forme zásuvky na kolieskach.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní