Poschodová posteľ XAVER 3 + ÚP + matrac + rošt ZADARMO

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Detská poschodová posteľ XAVER 3. Ideálne riešenie do malého izbičky pre tri deti naraz! A toľko príležitostí pre hranie, nočné rozprávanie. Zobuďte vo svojich deťoch ich sny. Už nebudú nikdy spať samy. Horný lôžko poskytne priestor pre jedno dieťa a na spodnom väčším lôžku sa pohodlne vyspí ďalšie dve deti. Spodná lôžko v sebe navyše ukrýva veľký úložný priestor, ktorý nie je v tejto posteli zďaleka jediný. Vďaka netradične riešeným schodom vám totiž vzniká niekoľko ďalších úložných priestorov. Schodíky sú navyše univerzálne, možno ich teda podľa potreby umiestniť, kam budete chcieť.

Poschodová posteľ obsahuje 2 matrace a 2 rošty ZADARMO. Jednotlivé lôžka sú prepojené pevnou konštrukciou a nechýba ani schodíky. Veľká zásuvka je zasunutá v spodnej časti prístelky, opatrená kolieskami pre ľahšiu manipuláciu.

Rošt ZADARMO - pevný rošt z kvalitného materiálu zvyšujúca úroveň kvality aj pri každodennom používaní.

Matrac ZADARMO - Kvalitný penový matrac je vysoko hypoalergénne s ľahko snímateľným poťahom, ktorý možno prať v práčke. Ďalej je matrac univerzálny, vzdušná a veľmi dobre odvádza vlhkosť. Dosahuje výšku 10 cm.

S ohľadom na deti je všetok sortiment vyrábaný ekologicky. Je teda vylúčené pri kontakte dieťaťa s nábytkom požitia toxických alebo zdraviu škodlivých látok.

Domov vám privezieme:

  • moderná posteľ,
  • pevné rošty,
  • Spacie plochu až pre tri deti,
  • Veľké množstvo úložných priestorov,
  • Výber z farebných dekorov.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní