Posteľ ERA + 2 nočné stolíky

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zariaďujete si nový byt? Alebo len nechcete spať na staré preležané posteli a nemať si kam odložiť okuliare či postaviť lampičku? Táto zostava potom čaká práve na Vás. Skladá sa z postele ERA + 2 nočných stolíkov.

Vyberte si z mnohých farieb a dvoch veľkostí postele - 160x200 cm alebo 180x200 cm.

Nábytok je vyrobený z kvalitného lamina a opatrený ABS hranou. Nočné stolíky potom zdobí kovové úchytky. Dokonalá symbióza postele a stolíka nám nedovolia je oddeliť, preto ich nie je možné kúpiť zvlášť.

Matrac a rošt nie sú súčasťou objednávky.

Túto výbavu pre príjemné spanie vám bude iste každý závidieť.

Domov vám privezieme:

  • moderný nábytok,
  • posteľ z lamina,
  • 2x nočný stolík,
  • vami zvolenú veľkosť a farbu,
  • ABS hrany.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní