Posteľ NIKÉ + matrac + rošt 90x200 cm

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Máte radi jednoduchý a prírodný dizajn? Posteľ NIKÉ bude tá pravá pre vás. Geometrické línie a nekomplikovaná konštrukcia z masívu borovice je ošetrená ekologicky nezávadným lakom, ktorý zvýrazňuje prírodné vyznenie materiálu. Klasický jednolôžkový rozmer 90x200 cm je vhodný pre všetky dospelé i každého študenta. Naviac sa nemusíte báť montáže. Súčasťou balíka je montážna sada, s ktorou máte posteľ zmontovanú ľavou zadnou. V cene je zahrnutý aj pevný latkový rošt.

Výhodne vám ponúkame k posteli vybraný matrac.

Na čo sa môžete tešiť

  • posteľ z masívu borovice,
  • ekologicky nezávadný lak,
  • pevný latkový rošt v cene,
  • vybraný matrac.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní