Posuvná skriňa 180 LEGO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Hľadáte moderný nábytok do vašej spálne? Posuvná skriňa 180 LEGO musí byť jej nevyhnutnou súčasťou. Šatníková skriňa je zhotovená z kvalitného lamina, ktoré je opatrené ABS lištami, ktoré predchádzajú opotrebenie materiálu. Kvalita, funkčnosť a dlhodobá životnosť - to sú priority, ktoré zaraďujú práve tento typ nábytku medzi TOP v predajnosti.

Táto posuvná skriňa je dvojdverová a vnútri sa nachádza závesná tyč a priestranné police na uloženie rôzneho šatstva. Horné pojazdy sú kovové, dolné pojazdy PVC plast. Pri nákúpe tejto skrine si môžete zvoliť kombináciu farieb korpusu a dvierok podľa chuti. Tak či vás baví skladačky, neváhejte. Řešení je naozaj veľa a túto skladačku budete zaručene milovať.

Domov vám privezieme:

  • dostatok ukladacích plôch,
  • priestranné police a závesnú tyč,
  • skriňu z kvalitného lamina,
  • ABS lišty,
  • rôzne kombinácie dekoru dverí a korpusu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní