Rohová sedacia súprava DORY

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Rohová sedacia súprava DORY k vám domov zanesie vlnu pohodlie. Má hneď niekoľko predností. Vďakarozkladaciemu mechanizmumáte lôžko pre návštevy vždy po ruke. Potrebujete uložiť deku alebo vankúš navyše? Aj tento problém je vyriešený. Súprava disponujeúložným priestorom. Konštrukcia je vyrobená zmasívneho rámuv kombinácii s kvalitnýmlaminom. Pre výplň bola použitáelastická penas väčšou hustotou, ktorá zaisťuje dlhoročné používanie. Tú už len tak neprosedíte. Pohodlné opieranie vám zaistí opierky v podobe troch veľkýchvankúšov.

Praktická a v dizajne, ktorý zapadne do každého interiéru. Stavte na modernú klasiku. Stačí si len vybrať, ktorú poťahovou látkou ozdobíte vašu obývačku.Mikrofázaje zamatovo hladká látka odolná proti pokrčeniu a je priedušná. Kým kombináciaekokožaa látkyKornetpripomínajúce vrecovinu sa zase veľmi dobre čistí. Predtým než si súpravu objednáte, nezabudnite zvoliťpravúaleboľavúorientáciurohutak, aby zapadla ako posledný diel skladačky do vašej obývačky.

Na čo sa môžete tešiť

  • rohovú sedaciu súpravu,
  • funkcia spanie,
  • úložný priestor,
  • 3x pohodlné vankúše,
  • ľavá alebo pravá orientácia rohu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní