Šatníková skriňa ANIMAL

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zariaďujete spálňu a nutne potrebujete lacnú a praktickú skriňa s veľkým množstvom úložného priestoru?Šatníkova skriňa ANIMALčaká práve na vás. Konštrukcie aj dvere sú vyrobené zkvalitného lamina, ktoré preferujú výrobcoviai zákaznícipredovšetkým pre svojuodolnosť voči poškodeniu, ľahkú údržbu a vodeodolnosť.

Táto skriňa je šesťdverová, vo vrchnej časti sa nachádza troje dvierka ukrývajúci malé skrinky, ideálny na úschovu sezónneho oblečenia. Troje dvere v centrálnej časti tvorí klasickú skriňu, v ktorej ľavej a strednej časti sú šatníkové tyče na zavesenie šiat alebo kabátov a v pravejpolice. Súčasťou celého systému sú aj štyri šuplíky, umiestnené v spodnej časti a opatrené pojazdy s kolieskami zaručujúce hladký chod. Vyberajte z dvoch farebných variantov tú najlepšiu pre váš domov.

Domov vám privezieme:

  • krásnu a veľkú skriňu,
  • šatníkové tyče, poličky a šuplíky,
  • kvalitný laminovaný nábytok,
  • 6x dvierka z lamina rôznych veľkostí,
  • dostatok ukladacích priestorov.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní