Šatníková skriňa GOLD 2D

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Šatníková skriňa GOLD 2D z kvalitného< strong>lamina s ABS hranou disponuje veľkým úložným priestorom v podobe šatníkovej tyče na zavesenie ramienok a hornej police. Ľahko tak uložíte poskladané oblečenie, ale aj škatule s doplnkami. Vďaka výberu zo niekoľkých farieb dekoru sa tento typ nábytku hodí do zariadené spálne, chodby alebo detskej izby. Uplatnenie určite nájde aj v kancelárii na úschovu vrchného oblečenia.

Páči sa vám tento štýl? Máme pre vás pripravenú celú kolekciu rady GOLD.

Domov vám privezieme:

  • šatníkovú skriňu,
  • dvojkrídlové dvere,
  • šatníkovú tyč,
  • hornú poličku,
  • veľký úložný priestor,
  • farbu dekoru podľa výberu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní