Šatníková skriňa NANA 130/150

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Klasická šatníková skriňa NANA 130/150 pojme oblečenie každodenné potreby. Usporiadanie vnútorného priestoru je členené na dve časti. V jednej je závesná tyč hornou policou a v druhej máte tri police. Skriňa disponuje posuvnými dvierkami, pri ktorých si môžete navoliť, či budú obidve alebo len jedny so zrkadlom. Zdá sa vám 130 cm málo? Nie je problém, ponúkame skriňu ešte v rozmere 150 cm. Záleží na vás, koľko úložného priestoru potrebujete. Pri výrobe bolo použité kvalitné lamino, ktoré je navyše vybavené ABS hranami, ktoré zaisťujú ochranu voči mechanickému poškodeniu.

Môžete vyberať medzi bielou farbou alebo prírodným dekorom dub Sonoma. Od skrine vás delí len pár kliknutí. Nakupujte s nami jednoducho, žite jednoducho.

Na čo sa môžete tešiť:

  • skriňu z kvalitného lamina,
  • dostatok úložného priestoru,
  • posuvné dvere,
  • ABS hrany,
  • závesnú tyč a 4x police,
  • elegantné úchytky,
  • jedno alebo dve zrkadlá podľa objednávky,
  • zvolenú šírku,
  • vybraný dekor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní