Sedacia súprava do U KALIPER

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Sedacia súprava KALIPERposlúži ak máte veľkú rodinu alebo veľa priateľov. Zaiste oceníte, že poslúži vo dne aj v noci. Jednoduchý rozkladací mechanizmus zaistí rýchle rozloženie na priestrannú spaciu plochu. Úložný priestormôžete využiť na lôžkoviny alebo sezónne oblečenie.

Konštrukcia je tvorená z mäkkého a tvrdého dreva. Sedacia plocha je z peny s pružinami faliste. Vyberte si poťahovú látku, ktorá padne priamo do vašej obývačky. Už sa stačí len oprieť o voľne ložené vankúše, dať nohy hore a užívať si chvíle pokoja a pohody.

Zapamätajte si:

  • sedacia súprava do U,
  • priestranná spacie plocha,
  • úložný priestor,
  • možnosť výberu poťahovej látky.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní