Sedacia súprava do U LOTUS

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Prezrite si sedaciu súpravu do U LOTUS, ktorá spoločne s ostatnými komponenty patrí do radu sedacieho nábytku LOTUS. Súčasťou tejto rady je ďalej rohová sedacia súprava, kreslo, taburet a sedacie zostava 3+1+1. V prípade záujmu, nahliadnite do súvisiacich produktov.

Sedačka má niekoľko predností. Rozkladacie mechanizmus s ktorého pomocou máte lôžko pre návštevy vždy po ruke. V prípade, že potrebujete uložiť deku alebo vankúš, súprava disponuje úložným priestorom, a to rovno tromi. Súčasťou sedačky sú pohodlné štyri vankúše so všitým zipsom, ktoré slúžia ako opierka chrbta. Konštrukcia je vyrobená z masívneho rámu v kombinácii s kvalitným laminom. Pre výplň bola použitáelastická pena T30 s väčšou hustotou a pružiny typu Bonell, čo zaisťuje dlhoročné používanie.

Domov vám privezieme:

  • sedaciu súpravu do tvaru U,
  • 3x úložný kontajner,
  • 4x polstrovaný vankúš elastickou penou T30,
  • spacie lôžko s vysúvacím mechanizmom,
  • komfortné posedenie pri televízii s blízkymi.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní