Spálňa PAVLA

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Pokiaľ zháňate netradičný nábytok, ktorý len tak niekto nemá, táto spálňa PAVLA je jednoznačne zásahom do čierneho.

Jej komponenty sú vyrobené z kvalitného lamina, opatrené ABS hranami a netradičným zdobením. Posteľ Vám dovezieme so zdvíhacím roštom, ktorý dodá úložný priestor, a matracom podľa vlastného uváženia. Rozhodnite sa sami, ako veľkú spaciu plochu potrebujete. Ďalej zostava obsahuje 2x nočný stolík, šesťdverovú šatníkovú skriňu so zrkadlom, komodu a zrkadlo. Aby všetko zapadlo do interiéru podľa Vašich predstáv, vyberte si dekor.

Kúpou tak získate nielen zaujímavý nábytok, ale aj veľa úložného priestoru. A to sa oplatí.

Domov Vám privezieme:

  • spálňovú zostavu,
  • manželskú posteľ so zdvíhacím roštom a matracom,
  • nočné stolíky,
  • šesťdverovú šatníkovú skriňu so zrkadlom,
  • komodu s tromi zásuvkami,
  • zrkadlo.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní