TV stolík FRESH SRTV 155 + police

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zháňate moderný kúsok nábytku pod televízii? TV stolík FRESH SRTV 155 je ideálna voľba. Jednoduchý moderný dizajn ľahko doladíte s každým interiérom. Stolík ponúka jeden šuplíček, dvoje postranná dvierka a otvorený priestor pre prehrávač. Spoločne so stolíkom ponúkame rovnako dlhú otvorenú policu, ktorá sa bude vynímať nad televíziou. Alebo kdekoľvek inde, to už necháme na vás. Na výrobu bolo použité kvalitné lamino s ABS hranami, ktoré chránia pred mechanickým poškodením.

Stačí len vybrať váš vyvolený dekor, a to Country alebo dub Riviera, párkrát kliknúť a môže byť stolík s policou váš. Zjednoťte si celý interiér v jednom štýle s nábytkom rady FRESH.

Domov vám privezieme

  • stolík a policu z lamina,
  • ABS hrany,
  • 2x plná dvierka,
  • 1x šuplík,
  • úchytky.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní