TV stolík KNIGHT RN

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Moderné TV stolíky sú už ustálené vo svojej podobe, aleTV stolík KNIGHT RNprekvapí novým poňatie. Jehoatypická výškaapriehradkový systémnie sú pre tento typ nábytku úplne tradičné. Veľa miesta na drobnosti a televízie vo výške očí počas odpočinku na pohovke u vášho obľúbeného filmu. To znie sľubne. K tomu treba pripočítať nádhernýrustikálny dizajns ozdobnou lištou, masívna konštrukcia zvysoko kvalitného laminaa máte doma estetický a praktický doplnok obývačky.

Nemôžete si pomôcť a musíte ho mať? V súčasnej dobe túto kolekciu ponúkame vbielej borovici škandinávskej v kombinácii s dubom divokým - farbu vidíte v dekore. A keby to stále nestačilo, doporučejeme vám pozrieť celúkolekciu produktov rady KNIGHT.

Doma si rozbalíte

  • TV stolík rustikálneho vzhľadu,
  • kvalitné lamino,
  • ozdobná lišta,
  • priehradkový systém.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní