TV stolík KNIGHT RS

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

TV stolík KNIGHT RS vás zaujme na prvý pohľad. Vďaka jeho rozmerom budete mať nastavenú televíziu vo výške vašich očiach, zatiaľ čo budete pohodlne uvelebení na pohovke počas vašej pravidelnej popoludňajšej siesty. Rustikálny vzhľad anglického vidieka pozdvihne každý interiér o stupeň vyššie. Kúpte si tento šperk do vašej obývačky a oceníte množstvo úložného priestoru. Radšej máte veci schované pred všetkými očami? Šesť šuplíčkov vám zaistí súkromie pre vaše cennosti a iné drobnosti. Zvyšné tri priehradky si naplníte výstavnými kúsky. Masívne konštrukciu z vysoko kvalitného lamina LTD určite oceníte kvôli jeho ľahké údržbe a dlhej životnosti.

Doma si rozbalíte:

  • TV stolík rustikálneho vzhľadu,
  • kvalitné lamino,
  • dostatok úložného priestoru,
  • tri priehradky,
  • šesť šuplíkov.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní