Vitrína KNIGHT W2D

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Doprajte si nádych anglického vidieka u seba doma.Vitrína KNIGHT W2Dvás prenesie do minulosti a zabudnete na problémy súčasného sveta. Vyšperkovaný dizajn vás zaujme už na prvý dojem.Zdobené lišty,detailne opracované kovové úchytky,plastické prevedenie šuplíkaadvierokvyniká v dnešnej záplave ponuky moderných chladných línií. Doprajte si pocit útulnosti rustikálneho štýlu. Vitrína je prakticky členená našesť sekcií. Zadve presklené dvierkavystavíte porcelán po babičke, napolicesviatočný servis a sadu strieborných príborov schováte dozásuvky. Máte veľa možností, ako ju naplniť. Bude súčasťou jedálne, spálne alebo obývačky? Nezabudnite ju uctiť dostatočným miestom. Jej mohutná a pevná konštrukcia zkvalitného laminavyžaduje väčší priestor. Výhodou je jej ľahká údržba adlhá životnosť materiálu.

Páči sa vám? V súčasnej dobe túto kolekcie ponúkame vbielej borovicu škandinávskej v kombinácii s dubom divokým - farbu vidíte v dekore. Nechajte sa unášať na vlnáchanglického štýlua pozrite si celúkolekciu produktov rady KNIGHT.

Čo sa na vás bude z balíka usmievať?

  • vitrína z lamina,
  • 2x presklená dvierka,
  • 2x plná dvierka,
  • 2x polica,
  • 5x šuplíkov,
  • zdobené lišty,
  • kovové úchytky,
  • rustikálny štýl.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní