Vitrína NORA KRW1

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Vitrína NORA KRW1 vdýchne vášmu domovu punc rustikálneho štýlu. Vyprofilovaná dvierka a jemné kovové úchytky podčiarkujú vypilovaný vzhľad vitríny. Vystavíte si dôležité okamihy vášho života zachytené na fotografiách? Alebo sa pochválite zbierkou suvenírov z exotických ciest? To je len na vás. K dispozícii sú tri police a úložný priestor v spodnej časti vitríny. Pevná konštrukcia je z kvalitného lamina.

Na výber máte z viac dekorov. Dostal vás tento štýl do kolien? Prejdite celú kolekciu produktov rady NORA a zariaďte si štýlovo celý dom.

Sklá sú mierne dymová, ale nie sú čierna, takže všetky predmety sú dobre vidieť.

Na čo sa tešíte?

  • vitrínu z lamina,
  • presklená dvierka,
  • plná dvierka,
  • kovové úchytky,
  • vybraný dekor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní