Vitrína SEIGAN W2D

Vitrína SEIGAN W2D

Onedlho v predaji

Kód produktu:

Popis produktu: Vitrína SEIGAN W2D

Vitrína SEIGAN W2D. Je vyrobená z kvalitného LTD lamina. V hornej časti po stranách vitríny sú dve malé skrinky, medzi nimi sú otvorené police. Dolná časť má po stranách tiež dve skrinky, ale s plnými dvierkami. Uprostred vitríny v dolnej časti sú štyri malé zásuvky. Skrinky sú rozdelené policami pre prehľadnejšie usporiadanie vecí. Výrazným prvkom vitríny je rebrovanie dolných dvierok a drobná madlá na dvierkach i zásuvkách. Celkový vzhľad podčiarkuje jemná kresba dreva.

Zhrnutie:

  • vitrína
  • vyrobená z lamina
  • presklená a plná dvierka
  • otvorené police
  • 4 zásuvky
  • kovové úchyty
  • výrazné rebrovanie dvierok
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-18, ne: 10-17)

Môžete sa opýtať na všetko *

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Doprava zdarma po celom Slovensku

Doprava zdarma po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 14 dní

Možnosť vrátenia do 14 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 14 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, aj na e-shope existujú pravidlá, ktoré musíme všetci dodržiavať. Je potrebné si uschovať všetky podklady a faktúry. Nezabudnite, že u nás máte možnosť reklamovať tovar až do dvoch rokov od zakúpenia produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o všetkom vedeli.