Vodeodolný chránič na matrac HERO

Brzy v prodeji

Kód produktu:

Popis produktu: Vodeodolný chránič na matrac HERO

Vodeodolný chránič na matrac HERO disponuje gumovými pásky v rohoch, vďaka nim sa po jej povrchu nepohybuje a prispôsobí sa akejkoľvek hrúbke matraca. Dvojitá nepriepustná membrána udrží matrac v optimálnej čistote. Chráni ju pred vlhkosťou, baktériami a roztoče. Prateľný je pri maximálnej teplote 30 ° C.

Zhrnutie:

  • vodeodolný chránič na matrac
  • prešívaný
  • gumové pásky v rohoch
  • vhodný na akúkoľvek hrúbku matraca
  • prateľný pri 30 ° C
Voděodolný chránič na matraci HERO
Voděodolný chránič na matraci HERO
Voděodolný chránič na matraci HERO
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-18, ne: 10-17)

Môžete sa opýtať na všetko *

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Doprava zdarma po celom Slovensku

Doprava zdarma po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 14 dní

Možnosť vrátenia do 14 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 14 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, aj na e-shope existujú pravidlá, ktoré musíme všetci dodržiavať. Je potrebné si uschovať všetky podklady a faktúry. Nezabudnite, že u nás máte možnosť reklamovať tovar až do dvoch rokov od zakúpenia produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o všetkom vedeli.