Vyvýšená posteľ ANGEL

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Vyvýšená posteľ z masívu ANGEL .ocení predovšetkým rodiny, ktoré majú rady prírodné materiály. Konštrukcia bola ošetrená ekologicky nezávadným lakom, chrániaci lôžko proti mechanickému poškodeniu, predlžuje životnosť a zjedodušuje údržbu - stačí vám vlhkú handričku. Päť veľkostí a štyri dekory. Jednolôžko alebo manželská posteľ - s nami sa dá odpočívať na všetky spôsoby.

Veľkou výhodou postele je jej ľahká preprava (zmestí sa do auta i výťahu) a jednoduchá montáž. Montážna sada je súčasťou balenia. K posteli dodávame pevný latkový rošt ZADARMO. Chýba vám úložný priestor? Prikúpte si ho v rovnakej farbe dreva. Starosti odhoďte bokom a nechajte sa rozmaznávať dobrým nábytkom od nás.

Domov vám privezieme:

  • posteľ z masívu,
  • pevný latkový rošt ZADARMO,
  • jednu zo štyroch farieb lakovaného dreva,
  • veľkosť od 90x200cm do 180x200cm.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní