Zostava AROMA

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zostava AROMA sa skladá z pohovky a dvoch kresiel. Vyberte si farebnú kombináciu presne podľa vašich predstáv a užívajte si domácej pohody. Pohovka sa dá jednoducho rozložiť na spanie, a tak už vás nečakaná návšteva neprekvapí. Určite oceníte aj úložný priestor, do ktorého môžete uschovať lôžkoviny alebo sezónne oblečenie. Dekoratívne vankúšiky od nás dostanete zdarma. Pevná konštrukcia s chrómovanými nožičkami zaručujú stabilitu.

Pohovka a kreslo sa dá zakúpiť samostatne, kde nájdete viac informácií o jednotlivých produktoch.

Zapamätajte si:

  • pohovka a 2 kreslá,
  • spacie plocha,
  • úložný priestor,
  • vankúše ZADARMO,
  • výber z viac druhov dekorov.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní